Konkurs "Znani–nieznani z kujawsko–pomorskiego"

Konkurs "Znani–nieznani z kujawsko–pomorskiego"

Konkurs „Znani – nieznani z kujawsko – pomorskiego” organizowany jest już po raz 4 a jego ideą jest promowanie osób znanych na świecie, które pochodzą z województwa kujawsko – pomorskiego.

Lista 24 osób, których pytania będą dotyczyły w tegorocznej edycji konkursu znajdują się na stronie lubietubyc.pomorska.pl.

Jak co roku konkurs odbywał się będzie w dwóch etapach.

Etap I (Eliminacje) odbędzie się 28 maja 2018 r.
za pośrednictwem strony internetowej www.lubietubyc.pomorska.pl w godzinach 10:00 - 22:00. Uczestnik Konkursu otrzyma 20 pytań konkursowych, na które należy udzielić poprawnych odpowiedzi w jak najkrótszym czasie. Test konkursowy jest testem wyboru - każde z 20 pytań jest opatrzone 4 propozycjami odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa. Lista finalistów I etapu wraz z wynikami zostanie opublikowana na www.lubietubyc.pomorska.pl najpóźniej 30.05.2018 r.

Etap II (Finał) odbędzie się 5 czerwca 2018 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Finaliści konkursu odpowiedzą na szereg pytań dotyczących tematyki konkursowej oraz ogólnej wiedzy na temat województwa. Laureat konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5000 zł, zdobywca drugiego miejsca - 2000 zł, osoba która zajmie trzecie miejsce - 1000 zł.

Organizatorem akcji jest WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE oraz MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO PIOTR CAŁBECKI

Regulamin: Znani-nieznani z kujawsko-pomorskiego

lubietubyc.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.