Pokaż nam swoje sportowe wspomnienia lub osiągniecia!

Czytaj dalej

Pokaż nam swoje sportowe wspomnienia lub osiągniecia!

Weź udział w zabawie – wystarczy napisać komentarz lub wkleić zdjęcie na fanpage’u Kujawsko-Pomorskie!

Sport wyzwala ogromne emocje! W naszym regionie nie brakuje okazji do trzymania kciuków za swoich idoli i sportowych uniesień, gdy cały świat patrzy na ich sukcesy. Kibicujemy wybitnym zawodnikom w różnych dyscyplinach – każdy znajdzie coś dla siebie.

Czekamy na Twój komentarz:

Z okazji 20-lecia województwa kujawsko-pomorskiego przypomnimy nasze największe sportowe osiągnięcia i najlepszych zawodników pochodzących z regionu. Raz jeszcze przeżyjemy chwile radości wspominając najciekawsze wydarzenia organizowane na Kujawach i Pomorzu. Pokażemy także areny sportowe, których zazdrościć nam może cały świat. Mamy z czego być dumni!

Każdy, kto śledzi losy naszych lekkoatletów, wioślarzy, kolarzy czy drużyn piłkarskich, jest częścią wyjątkowej mapy wspomnień, którą chcemy stworzyć przy okazji tego jubileuszu. Włącz się w świętowanie! Napisz komentarz lub wklej zdjęcie pod postem na fanpage’u Kujawsko-Pomorskie.

Opowiedz o wyjątkowym wydarzeniu sportowym z naszego regionu, którego wynik przyprawił Cię o łzy wzruszenia. Pokaż fotkę z meczu, gdzie emocje sięgały zenitu lub ze spotkania ze swoim sportowym idolem. A może sam przebiegłeś maraton lub osiągnąłeś sukces w innej dziedzinie sportu? Pochwal się tym! Z najciekawszych wspomnień, opowieści i zdjęć powstanie spot!

Pokaż nam swoje sportowe wspomnienia lub osiągniecia!

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.