Pokaż nam swoje ulubione atrakcje turystyczne!

Czytaj dalej

Pokaż nam swoje ulubione atrakcje turystyczne!

Weź udział w zabawie i podziel się wspomnieniami ze szlaku – wystarczy napisać komentarz lub wkleić zdjęcie na fanpage’u Kujawsko-Pomorskie!

Są miejsca, które pamięta się do końca życia. Zapierające dech w piersiach widoki, zakątki związane z ważnymi dla nas momentami, wyjątkowe krajobrazy stworzone przez naturę, jak i te, które wyszły spod ręki człowieka. W województwie kujawsko-pomorskim nie brakuje takich perełek!

Z okazji 20-lecia naszego województwa pokażemy najciekawsze turystycznie miejsca w regionie, zajrzymy do kujawsko-pomorskich parków krajobrazowych i zaproponujemy sposoby na spędzanie wolnego czasu. Każdy, kto podróżuje po turystycznych zakamarkach naszego województwa, może się włączyć w obchody tego jubileuszu i razem z nami stworzyć wyjątkową mapę wspomnień.

Pokonałeś kajakiem słynne Piekiełko? Nurkowałeś w dawnym kamieniołomie w Piechcinie? A może podróżujesz śladem zamków lub innych zabytków po Kujawach i Pomorzu? Opowiedz nam o turystycznym zakątku naszego regionu, który wspominasz najmilej lub w którym spotkało Cię coś wyjątkowego i napisz o tym w komentarzu lub pokaż to na zdjęciu!

Pochwal się swoimi wspomnieniami z turystycznego szklaku. Z najciekawszych opowieści i zdjęć powstanie spot!

Czekamy na Twój komentarz:

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.