Pokaż nam swoje ulubione wydarzenie kulturalne!

Czytaj dalej
x

Pokaż nam swoje ulubione wydarzenie kulturalne!

x

Weź udział w zabawie i podziel się wspomnieniami z niezapomnianego wydarzenia kulturalnego – wystarczy napisać komentarz lub wkleić zdjęcie na fanpage’u Kujwsko-Pomorskie.

Są momenty, które zapadają w pamięć na całe życie. Koncert ulubionego piosenkarza, festiwal kolorów, poruszające przedstawienie – w naszym województwie nie brakuje niesamowitych wydarzeń kulturalnych. Mamy z czego być dumni!

Z okazji 20-lecia województwa zapraszamy na wycieczkę po instytucjach kultury z naszego regionu i najważniejszych wydarzeniach. Przedstawiamy także zestawienie ciekawych artystów związanych z Kujawami i Pomorzem. Ty również możesz włączyć się w obchody jubileuszu i razem z nami stworzyć wyjątkową mapę wspomnień.

Brałeś udział w festiwalu Camerimage? Odwiedziłeś Biskupin, Lubostroń albo Szafarnię? Kochasz przestawienia teatralne i koncerty? Opowiedz nam o wydarzeniu kulturalnym, które najbardziej cię poruszyło albo o fantastycznym spotkaniu z ulubionym aktorem, pisarzem, gwiazdą sceny. Włącz się w świętowanie! Napisz komentarz lub wklej zdjęcie pod postem na fanpage’u Kujawsko-Pomorskie.

Pochwal się swoimi wspomnieniami o kulturze w regionie. Z najciekawszych opowieści i zdjęć powstanie spot!

x

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.